Kontakt

Osoby, telefony, adresy @...

GFD Polskie Druty

Szczepocice Rządowe 11
97-500 Radomsko

tel.: 44 683-35-35, 44 683-34-41
fax: 44 683-34-97

biuro@gfdpd.com.pl

Dział sprzedaży:

Anna Troczyńska – Członek Zarządu, Dyr.ds.Handlowych
kom.: +48 507-024-731
e-mail: anna@gfdpd.com.pl

Paulina Paś
kom.: +48 507-024-735
e-mail: biuro@gfdpd.com.pl

Agnieszka Gonera
tel.: 44 683-35-35

e-mail: agnieszka@gfdpd.com.pl


Zakupy walcówki:

Paulina Paś
tel.: 44 683-35-35
kom.: +48 507-024-735
e-mail: biuro@gfdpd.com.pl

Produkcja:


Janusz Mossur - Członek Zarządu, Dyrektor Zarządzający
tel.: 44 683-34-41

kom.: +48 606-37-22-39
e-mail: janusz.mossur@gfdpd.com.pl

Rafal Miarka – Dyrektor ds. Produkcji
tel.: 44 683-35-35 w.50
kom.: +48 513-085-768
e-mail: rafal@gfdpd.com.pl

Księgowość:

Joanna Zaród
tel.: 44 683-34-41 w.40
e-mail: joanna@gfdpd.com.pl

Kadry:

Paulina Poteralska
tel.: 44 683-34-41 w.45
e-mail: paulina@gfdpd.com.p



Dojazd

Jak dojechać
Google Maps

Współrzędne dla urządzeń GPS
* szerokość geograficzna - N 51.01'41.80
* długość geograficzna - E 19.21'47.91